Dilluns, 18 novembre 2019
  • Dilluns, 18 novembre 2019
La bustia Gelida

Gelida presenta 8 candidatures a les eleccions municipals

Per 25 d'Abril de 2019 a les 23:00 0 454 Visites

Aquests són tots els partits i els candidats que es presenten a Gelida, publicades al Butlletí Oficial de la Província de Barcelona (BOPB) aquest dimecres

 

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA – CANDIDATURA DEL PROGRÉS (PSC-GELIDA-CP)

  1. LLUÍS MIQUEL VALLS COMAS
  2. MARIA RIGAU NAVARRO
  3. EVA CASAS GONZÁLEZ
  4. SERGIO SARMIENTO GARCÍA
  5. MARC MONLEÓN CARNEROS
  6. MARIANA MIRÓ MINAYA
  7. JESÚS GÓMEZ MORÓN
  8. DAVID SANS ACUÑA
  9. MAR BENAVIDES NEBOT
  10. SELENE LÓPEZ JIMÉNEZ
  11. CARLOS ARRANZ BARQUET
  12. JOSÉ LUIS MAZA PORCEL
  13. FRANCESCA ÁLVAREZ MOLINO

Suplents

  1. MARIO AGUILAR ESCOBAR
  2. DIEGO REBOLLO GORDILLO
  3. SANDRA RAPOSO GARCÍA
  4. JUAN MANUEL MARTÍNEZ MARTÍNEZ
  5. ANA MARÍA MARTÍNEZ AMIGO
  6. ANTONIO GARCÍA COBOS
  7. ROSA MARIA PARERA CARTRÓ
  8. ALBERTO MORERA NAVARRO
  9. MONTSERRAT NICOLAU BARGALLÓ

 

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-Acord Municipal (ERC – AM)

  1. LLUÏSA LLOP I FERNÀNDEZ
  2. DANIEL GARCIA I PERIS
  3. MARGARIDA BERTRAN I MORELL
  4. SANTIAGO GRACIAN SITJÀ
  5. ANNA-BLANCA MITITIERI I PEIRÓ
  6. AGUSTÍ RIVERO I DE LA CRUZ
  7. MATILDE PINTO LUCAS
  8. JOAQUIM PALOMERA I PLANS
  9. PILAR VIÑALS I GIL
  10. ALBERT SANCHO FONT
  11. IRENE VIDAL GARCIA
  12. GENÍS LLOPART I MASSANA
  13. CRISTINA GUILLAUMET MARTÍNEZ

Suplents

  1. PERE JOSEP PALACIOS I PEÑA
  2. ROSER CUADROS I MARGARIT
  3. ADRIÀ OLIVER ALMIRALL
  4. ESPERANÇA DE PABLO I ARRIBA
  5. ARNAU ROMAGOSA PLANS
  6. CONSOL GÜELL MUR
  7. PAU JAUME XURIGUERA I SOLÀ
  8. ROSA GARCIA I BOSCH
  9. JORDI ROSELL I CUSÓ
  10. NÚRIA MAS I VILAPLANA

 

JUNTS PER CATALUNYA-GELIDA (JUNTS)

  1. ALEX TORRAS GONZALEZ
  2. MARIA ISABEL NOGUERA AMBROS
  3. XAVIER CAMPS OTEGUI
  4. FERRAN COMA ROSELL
  5. ESTHER RAMON ESQUENAZI
  6. NURIA MONTEAGUDO PLANA
  7. JOSEP MARIA ROSELL CUSO
  8. SONIA POPULO MORAIS
  9. JORDI ALBET FIGUERAS
  10. MONTSERRAT FARRERAS GISBERT
  11. FRANCESC VOLTA PERARNAU
  12. RITA GOMEZ CARDONA
  13. FRANCESC DE GIRONELLA BERTRAN

Suplents

  1. CRISTINA GUITART PALLARES
  2. JAUME BAGES GILI

 

CANDIDATURA D’UNITAT POPULAR-ALTERNATIVA MUNICIPALISTA (CUP-AMUNT)

  1. RUBÉN LÓPEZ HERNANDEZ
  2. NÚRIA PÉREZ ÁLVAREZ
  3. QUIM NAVALES MORERA
  4. DANIEL SUBIRANA MIQUEL
  5. IRENA PALOU JULIBERT
  6. JUDIT SOLER LOZANO
  7. JAUME PALOU JULIBERT
  8. MIREIA BATLLE CASTRO
  9. JOSÉ CARLOS (CHIQUI) CANTON RODRÍGUEZ
  10. ROSA ISABEL (ROSABEL) FERRER SELLAS
  11. MARC FONT ANGUELA

Suplents

  1. MARIA MORAÑO MUR
  2. MARCEL ARANDA Y DE MOYA
  3. ELISABET FORCADA I BUCH
  4. JOSEP (PEP) PUIG SANCHÍS
  5. SARA CABALLERO SERVENT
  6. ALEXANDRE RODES AMORES
  7. JOSE MIGUEL (JOSE) MAUREIZ ORTEGA

 

GELIDA EN COMÚ – EN COMÚ GUANYEM (GEC-ECG)

  1. ANNA ENJUANES MARTÍ
  2. CARLOS ENRIQUE (CATA) OLLER BONILLA
  3. MARIA MERCEDES GONZÁLEZ RUANO
  4. ANNA VADILLO GARCÍA
  5. ROBERTO DÍAZ TAMARIT
  6. JORDI MORERAS PALENZUELA
  7. ICIAR (ITZIAR) GARCÍA CHOPITEA
  8. MARIA DOLORES (LOLA) MACÍAS ARIZA
  9. JACINTO VADILLO PULIDO
  10. MARIA ISABEL (MARIBEL) RUBIO RUBIO
  11. MATEO SAIZ BIANCO
  12. AURORA FARRE SOLE
  13. DIEGO DAVID ALVAREZ AVILES

Suplents

  1. ANTONIO ADROVER RAMIA
  2. FRANCISCO JAVIER MARTÍNEZ CUEVAS
  3. CÈLIA DORADO SILES

 

CIUTADANS, PARTIDO DE LA CIUDADANIA (Cs)

  1. ALVARO ARIET GARCÍA
  2. CARMEN LUMBRERAS MARTÍNEZ
  3. ALBERTO RUIZ BERMÚDEZ
  4. MARÍA DE LOS ÁNGELES NOVELLA JURADO
  5. DAVID CASTILLO GUZMÁN
  6. ROSARIO MARTÍNEZ GARCÍA
  7. MARÍA TEODORA REDONDO GONZÁLEZ
  8. ANTONIO RUIZ MESA
  9. MARCELO RODRÍGUEZ SÁNCHEZ
  10. MARÍA NIEVES MORÓN CHINCHILLA
  11. CRISTINA GARCÍA HERRERA
  12. ALBERTO TOMÁS BALAGUÉ
  13. RAMÓN JAVIER EXPÓSITO GARRIDO

 

GELIDA PER LA REPÚBLICA – PRIMÀRIES CATALUNYA (PRIMÀRIES)

  1. MONTSERRAT ROVIRA CASADEVALL (Independent)
  2. JOSEFA BERTRAN CULLA (Independent)
  3. PERE VALLÈS ESTEVE (Independent)
  4. NÚRIA VILADOT PRESAS (Independent)
  5. MANUEL PEREZ ESTRUGA (Independent)
  6. ARANTXA FERRER RAMOS (Independent)
  7. MARIA ÀNGELS FERRER SAYOL (Independent)
  8. SANDRA GONZALEZ NAVARRO (Independent)
  9. GUILLERMO DURAN AMENGUAL (Independent)
  10. SERGIO CIRO ESPIÑEIRA DIVISON (Independent)
  11. SÍLVIA ARMENGOL GONZALEZ (Independent)
  12. MARC GARRIGA RODÓ (Independent)
  13. MERCÈ MARINÈ FERRÉ (Independent)

Suplents

  1. MARIA CARME RIUS FONT (Independent)
  2. LLUÍS MORERA ARRUFAT (Independent)
  3. CLIMENT CLERCH VALLS (Independent)
  4. IMMACULADA MIRÓ GALINDO (Independent)
  5. ISABEL GRACIELA JECKE PUCHADES (Independent)
  6. NÚRIA COMA TERRADES (Independent)
  7. JAUME GOL LLOPART (Independent)

 

PARTIT POPULAR / PARTIDO POPULAR (PP)

  1. JOSE ANTONIO SANTOS ESPESO
  2. NATALIA CANO GUTIERREZ
  3. FRANCISCO-JOSE BUENDIA MARCOS
  4. MARTIN OLLE ESPINACH
  5. LAURA BONILLA SANCHEZ
  6. SILVIA SANTOS ESPESO
  7. MARC TISAIRE SANTOS
  8. MANUEL FRANCISCO HIJANO LUQUE
  9. EVA SANTOS ESPESO
  10. KEVIN BORGONOVO SANTOS
  11. DEBORA BLANCH GIMENEZ
  12. MIGUEL BARRERA MORENO
  13. CONCEPCIÓN RUEDA NAVARRETE

Suplents

  1. JORDI MASIP BALAÑA

 

Nota: En aquesta informació, les llistes dels partits estan publicades per ordre de major a menor representació a l’Ajuntament, i després les formacions noves sense representació.

Etiquetes:
Categoria:   Eleccions, Gelida, Gelida, Política

Aquesta web usa cookies per a que vostè tingui la millor experiència d'usuari. Si continua navegant està donant el seu consentiment per l'acceptació de les citades cookis i l'acceptació de la nostra política de cookies

ACEPTAR
Aviso de cookies