Divendres, 24 maig 2019
  • Divendres, 24 maig 2019
La Bustia Sant Esteve

Sant Esteve presenta 9 candidatures a les eleccions municipals

Per 25 d'abril de 2019 a les 22:15 0 700 Visites

Aquests són tots els partits i els candidats que es presenten a Sant Esteve, publicades al Butlletí Oficial de la Província de Barcelona (BOPB) aquest dimecres

 

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA – CANDIDATURA DEL PROGRÉS (PSC – CP)

  1. ENRIC CARBONELL JORBA
  2. ROSER BROSED YUESTE
  3. ELISENDA BARBERÀ PUJOL (Independent)
  4. ÓSCAR RODRÍGUEZ ANDREU (Independent)
  5. LORENA CUESTA POZO (Independent)
  6. MANEL MARTÍNEZ MARTÍ
  7. BEATRIZ BAILE MEDINA (Independent)
  8. BENITO IGLESIAS ROPERO (Independent)
  9. EVA CENTENO ESCUDERO
  10. YERAI CASATEJADA GARRIDO (Independent)
  11. DOLORES JIRONA SÁNCHEZ
  12. MANUEL CARBALLO ABELLA (Independent)
  13. MERCEDES JORDANO REDONDO

Suplents

  1. JOAN CALDERÓ COSTA
  2. MARIA JESÚS RODRÍGUEZ CARRERO
  3. CONSTANTINO ALONSO GARCÍA
  4. MARIA JOSÉ GARRIDO GONZÁLEZ
  5. ANTONIO BASSAS RIBALTA
  6. MARIA DEL CARMEN MONTERO MUNNE (Independent)
  7. ANTONIO CENTENO LÓPEZ

 

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA – Acord Municipal (ERCAM)

  1. MARIA DEL CARME Rallo I CASANOVAS
  2. ADRIÀ COMPANYS I ARCUSA
  3. ANNA FALGUERA I PLANAS
  4. DAVID SÁNCHEZ I JORDAN
  5. MARIA ISABEL MERCADER I ALLUÉ
  6. LLUÍS CANALS I MORTE
  7. GLÒRIA BECKERS I BARTOLOMÉ
  8. SALVADOR BOLTÀ I MESTRE
  9. SONIA DE LA TORRE I SERNA
  10. JORDI RUBINART I RUFACH
  11. ELARA LLIMONA I MANUEL
  12. JAVIER LOPEZ I TORRES
  13. NÚRIA PRADAS I ANDREU

Suplents

  1. GABRIEL GUARDIOLA I ARNAU
  2. SILVIA LUMERAS I MEDRANO
  3. SALVADOR BALLESTER I HERNÀNDEZ
  4. CATERINA DOMÈNECH I RIBES
  5. TIRSO VARGAS I GARCIA
  6. SUSANA OSMA I TORTOSA
  7. ANTONIO GONZALEZ I TORREJON
  8. MARIA LUISA CAMPOS I ALGABA
  9. JORDI REGUANT I ELILZONDO
  10. NEUS GASOL I MANUEL

 

ARA I SEMPRE SANT ESTEVE (ARAses)

  1. JOAN GALCERAN I MARGARIT
  2. MARGARITA (MARGA) DEL RIO RODRIGUEZ
  3. RUT LLUCH MARTINEZ
  4. MANUEL CALVO ROSARIO
  5. JUAN (EL PRACTY) AMOROS VALDES
  6. MONTSERRAT (MONTSE) TAPIA LLAMAS
  7. RICARD JANSANA SARRO
  8. GEMMA PEREZ VILA
  9. ANGEL RAMON (RAMON) FONSECA DEL VALLE
  10. BENNY MARCO GARCIA
  11. JOSE CARLOS DIAZ FERNANDEZ
  12. ENCARNACION (ENCARNA) MARTINEZ LECHUGA
  13. DAVID AMAYA PEJO

Suplents

  1. MARINA MURGA RODRIGUEZ
  2. MANUEL PARDO PEREZ
  3. LUISA PEREZ BEJARANO
  4. JOSE ANTONIO VERA NAVARRO

 

JUNTS PER CATALUNYA (JxCat-JUNTS)

  1. BERNAT ORELLANA CAMACHO
  2. DOLÇA GONZÁLEZ RECACHA
  3. FRAN TISCAR PEINADO
  4. YOLANDA FONT RAMS (Independent)
  5. ALFONSO LOZANO OLID (Independent)
  6. MANEL LÓPEZ VELÁZQUEZ (Independent)
  7. JACINTO VEGUILLAS CHAMORRO (Independent)
  8. SARAI ROSELL PALACIOS (Independent)
  9. CARMEN VISIEDO ABAD (Independent)
  10. CRISTINA CASTEL RIBAS
  11. MARIA LUISA MURGA BELTRAN (Independent)
  12. JOSEP BOSCH FARRAS
  13. SANTI CAMPABADAL TORRES

Suplents

  1. ANTONI LOPEZ CURCÓ (Independent)
  2. LINA MARTINEZ BORRUEY (Independent)
  3. HIGINIO VAZ DOSANTOS (Independent)
  4. MARIA GLORIA BASCOMPTE ENRICH (Independent)
  5. ALVARO NIÑO DIEZ (Independent)
  6. SALVADOR GARRIGA VALLS

 

SESROVIRES EN COMÚ – EN COMÚ GUANYEM (SeC – ECG)

  1. MARÍA ÁNGELES RÍOS ECHEVERRÍA
  2. ANDRÉS GARCÍA DEL FRESNO
  3. SILVIA LÓPEZ DOÑA
  4. FRANCISCO JAVIER FERNÁNDEZ FERNÁNDEZ
  5. MARÍA JOSEFA BALLESTEROS AGUILAR
  6. JORGE GARCÍA RODRÍGUEZ
  7. GLORIA CRUZ RUIZ
  8. JUAN NAVARRO BARBERAN
  9. JENIFER ORTIZ RUIZ
  10. DANIEL SANCHO PEDREÑO
  11. ANA MARÍA ALONSO ALARCÓN
  12. DAVID NAVARRO REBÉS
  13. JORDI BORRELL ALONSO

Suplents

  1. MARC NAVARRO MONCUNILL
  2. IRENE PONS EZQUERRA
  3. ANTONIO AGUILERA PÉREZ
  4. MARÍA CRISTINA ARBEX BENAVIDES
  5. MIGUEL ÁNGEL SÁNCHEZ GARCÍA
  6. CRISTIAN GARCÍA ARBEX
  7. MERCEDES VÁZQUEZ SAN AGUSTÍN

 

LOCOS POR SANES (L x S)

  1. JAUME RIPOLLES ALEGRE
  2. ELISABETH ROQUÉ RAMOS
  3. ALEJANDRO GONZÁLEZ RUIZ (Independent)
  4. SANTI VEGUILLAS BASCOMPTE (Independent)
  5. ROSA MARIA MUNILLA CEBRIÁN (Independent)
  6. JOAQUÍN ALIAGA VOLTÉS (Independent)
  7. VICTOR MARTÍNEZ NOTARIO (Independent)
  8. JUANA MARÍN SALVADOR (Independent)
  9. MARIO MUÑOZ MUÑOZ (Independent)
  10. FERNANDO ESTIVILL MÁS (Independent)
  11. MIGUEL ANGEL GONZÁLEZ SOTO (Independent)
  12. IVÁN LARROY PADILLA (Independent)
  13. ROSA MARIA FERNÁNDEZ YÁÑEZ (Independent)

Suplents

  1. VANESA CASTRO SILVENTE (Independent)
  2. JAIME RIPOLLÉS ESCOI (Independent)
  3. MARÍA TERESA RAMOS FRANCOLÍ (Independent)
  4. GLORIA ALEGRE OMELLA (Independent)
  5. JUAN MARTÍN MUÑOZ MARTÍN (Independent)
  6. MARÍA TERESA ROQUÉ RAMOS (Independent)

 

ALTERNATIVA UNITARIA PER SANT ESTEVE (AUXSES)-ALTERNATIVA MUNICIPALISTA (AMUNT)

  1. LAURA HABA JIMENEZ
  2. JORDI PANÉS DIAZ
  3. MARIA JOSE BLESA
  4. ALBERT URRUTIA CASANOVA
  5. MIRIAM CHARLES PALAU
  6. CHRISTIAN GARCIA TORREGROSA
  7. MARIA ANGELES MARTINEZ LABERCA
  8. CARLOS MIGUEL CASTAN SANTAGUSTIN
  9. MARINA CAÑERO MARTINEZ
  10. JAUME RAVENTÓS PANYELLA
  11. TANIA LOPEZ GUERRERO
  12. ABEL ABAD FERNANDEZ
  13. JENNIFER TORTOSA MESTRES

Suplents

  1. JOSE FELIX MESEGUER MORALES
  2. ELISABET BUENO BLANCAS

 

CIUTADANS, PARTIDO DE LA CIUDADANIA (Cs)

  1. ANTONIO GONZALEZ BERMEJO
  2. ROSA ANA HERRERA MARTÍNEZ
  3. RUBÉN VELIZ RETAMERO
  4. MARIA DEL CARMEN GARCÍA ANDUJAR
  5. CONSUELO HURTADO GUISADO
  6. MARTIN WEISSMAN BERMANN
  7. MARIA DEL MAR RODRIGUEZ DOMINGUEZ (Independent)
  8. DAVID FERNÁNDEZ TERRENO
  9. MARCO ANTONIO MUÑIZ TOCINO
  10. INES LEONOR BERMANN FEFFERMAN (Independent)
  11. ANDREA MUÑIZ ROYO (Independent)
  12. ALEJANDRO MUÑOZ VINAGRE (Independent)
  13. MARTA GARCÍA SÁNCHEZ

 

PODEM-PODEMOS SANES (PODEM-PODEMOS SANES)

  1. ALFREDO POSTIGO RUIZ
  2. PALMIRA FERRÉ HERMOSILLA
  3. JONATAHN LLERA BERTOL
  4. ANA Mª ORTIZ FERNANDEZ
  5. JAVIER PERÉS BONETE
  6. SERGIO GALLARDO AVILÉS
  7. OSCAR TOLEDO AVILÉS
  8. ALFONSO RUIZ PÉREZ
  9. JOAN CARLES ROMERO MONTARDIR (Independent)
  10. NURIA EXPÓSITO CUSTÓ (Independent)
  11. IÑAKI PATIÑO TRENAS
  12. ANA BLANCO LOPEZ (Independent)

Suplents

  1. VICTOR LOPEZ CEDILLO (Independent)
  2. ÁLEX ARRUFAT CAPARRÓS (Independent)
  3. ELISEO JUNIOR LOYÉ LEKA (Independent)
  4. XAVIER POSTIGO ORTIZ
  5. JOSÉ LUIS MAROTA MESAS (Independent)

 

Nota: En aquesta informació, les llistes dels partits estan publicades per ordre de major a menor representació a l’Ajuntament, i després les formacions noves sense representació.

Etiquetes:

Aquesta web usa cookies per a que vostè tingui la millor experiència d'usuari. Si continua navegant està donant el seu consentiment per l'acceptació de les citades cookis i l'acceptació de la nostra política de cookies

ACEPTAR
Aviso de cookies