Dijous, 22 febrer 2024
  • Dijous, 22 febrer 2024
La Bustia ajuntament Castellvi

Castellví presenta 4 candidatures a les eleccions municipals

Per 26 d'abril de 2023 a les 21:45 0 496 Visites

Aquests són tots els partits i els candidats que es presenten a Castellví, publicades al Butlletí Oficial de la Província de Barcelona (BOPB) aquest dimecres

ENDAVANT CASTELLVÍ – COMPROMÍS MUNICIPAL (CM)

  1. ADRIÀ CAMINO FIDEU (CM)
  2. JOSÉ CARA ESCUDERO (CM)
  3. MARIA TERESA MINGUEZ BUSOM (CM)
  4. JOAN CARLES ALMIRALL SANCHEZ (CM)
  5. SERGIO BUSQUETS LARA (CM)
  6. JOSEP MARIA MITJANS MITJANS (CM)
  7. JOSE ANTONIO PONTE MARTINEZ (Independent)
  8. JOSEP HARRIS JUNCOSA (Independent)
  9. ESTHER QUIRÓS VERA (Independent)
  10. EVA MARIA MANSILLA GARCIA (Independent)
  11. JOAN MIRÓ FARRÉ (Independent)

Suplents

  1. EDUARDO VILAMITJANA SOLA (Independent)
  2. CARLES PUJOL AMAT (Independent)

 

JUNTS PER CASTELLVÍ – CANDIDATURA DE PROGRÉS (JUNTS PER CASTELLVÍ – CP)

  1. VICTORIA CASTELLANOS NUÑEZ
  2. DAVID GRAU SANCHEZ
  3. MARIA CARMEN GÓNGORA ALLEPUZ
  4. CAROLINA PORCAR TAUSTE (Independent)
  5. PATRICIA SANTOS CASTELLANOS
  6. DOLORES PASTOR LÓPEZ
  7. MARIA LOURDES SALVADOR FORGAS
  8. INMACULADA TORRES MUÑOZ
  9. ANTONIO VILCHEZ MEDINA
  10. MARIA DEL CARMEN PEREZ GARCIA
  11. AMALIA SANCHEZ LEMOS

Suplents

  1. DANIEL LOZANO GONZÁLEZ

 

FEM POBLE – ESQUERRA REPUBLICANA – ACORD MUNICIPAL (FP – ERC – AM)

  1. ANNA GIL LLOPART
  2. YOLANDA TORRES NOVALES
  3. ANNA CORTINAT VINAIXA
  4. JOAN OLLÉ OLLÉ
  5. MANEL MORENO FRANCESCH
  6. ANNA CANALS BASOLS
  7. PERE CASAS OLIVER
  8. MIREIA SANTOS OLLER
  9. POL LLOPIS BLAZQUEZ
  10. IMMA MASANA VALLS
  11. JORDI ALBERT CABALLERO

Suplents

  1. FRANCESCA PUIG PALAU
  2. JOSEP BALSELLS ESCODA
  3. NIEVES APARICIO RAMOS
  4. FRANCISCO GUERRERO PASTOR

 

VOX (VOX)

  1. RUBÉN MUÑOZ CAMPOS
  2. MANUEL MUÑOZ RODRÍGUEZ
  3. RAFAEL ROLDÁN LASERNA
  4. ENDIKA BARREIRO ATENCIA
  5. ÉRIC RUTE LINDO
  6. DIEGO TORRES TERRÓN
  7. RAFAEL BROSA DEL POZO
  8. RICARD BURGOA UNANKA
  9. MANUEL MUÑOZ CAMPOS
  10. MARCOS MARTÍNEZ SANTISTEBÁN
  11. ALBERTO MARTÍNEZ LOZANO

Suplents

  1. DIEGO JOSÉ RODRÍGUEZ HUELTES

 

Nota: En aquesta informació, les llistes dels partits estan publicades per ordre de major a menor representació a l’Ajuntament, i després les formacions noves sense representació.

Etiquetes:

Aquest lloc web utilitza cookies pròpies per recopilar informació amb la finalitat de millorar els nostres serveis. Si continua navegant, suposa l'acceptació de la instal·lació de les mateixes. L'usuari té la possibilitat de configurar el seu navegador podent, si així ho desitja, impedir que siguin instal·lades en el seu equip, encara que haurà de tenir en compte que aquesta acció podrà ocasionar dificultats de navegació de la pàgina web. configuració de cookies

ACEPTAR
Aviso de cookies