Divendres, 24 maig 2019
  • Divendres, 24 maig 2019
La Bustia ajuntament Martorell

Martorell presenta 7 candidatures a les eleccions municipals

Per 25 d'abril de 2019 a les 21:00 0 1004 Visites

Aquests són tots els partits i els candidats que es presenten a Martorell, publicades al Butlletí Oficial de la Província de Barcelona (BOPB) aquest dimecres

 

JUNTS PER MARTORELL (JUNTS)

  1. XAVIER FONOLLOSA COMAS
  2. CRISTINA DALMAU CERDÀ
  3. LLUÍS ESTEVE BALAGUÉ
  4. LLUÍS AMAT FERRER
  5. SOLEDAD ROSENDE CASTILLO
  6. LLUÍS SAGARRA SESÉ
  7. ROSA M. CADENAS PRADOS
  8. BELÉN LEIVA HERRERA
  9. GERARD MIMÓ CREUS
  10. ALBERTO FERNÁNDEZ CLARAMUNT
  11. ANDREU GONZÁLEZ CASTRO
  12. RAQUEL SANS CARNÉ
  13. ELISABETH PLAZA TEL
  14. MONTSERRAT SALAS PUJOL
  15. JORDI AMAT MARTÍNEZ
  16. MÍRIAM TELLA TERCERO
  17. JUAN MARIO CÉSPEDES OLIVA
  18. MÉLODI PULGARÍN LINERO
  19. JOSÉ IGNACIO BLÁZQUEZ PALAZÓN
  20. MÍRIAM ESPINAR LEIVA
  21. SERGIO MURILLO LORAS

Suplents

  1. NÚRIA BONASTRE ESTEVE
  2. ALFONSO PEÑALBA LAORDEN
  3. CARLOS MARTÍNEZ SÁNCHEZ
  4. SÒNIA PINEDO GONZÁLEZ
  5. ALBERT GIL LÓPEZ
  6. CARLOS MARTÍ AMORÓS
  7. MARIA MERCÈ MORERA SANTAFÉ
  8. NÚRIA CANAL PUBILL
  9. JOSÉ CASASAYAS PUIG
  10. SALVADOR ESTEVE FIGUERAS

 

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA (PSC-PSOE)-CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

  1. LLUÍS TOMÁS MORENO
  2. REMEDIOS (REME) MÁRQUEZ ORTEGA
  3. ANTONIO JOSÉ (TONI) CARVAJAL JIMÉNEZ
  4. MANUELA (MANOLI) FRANCO ROMERO
  5. YERAY GUARDIA VALIENTE
  6. LOURDES ARAGÓN PÉREZ (Independent)
  7. DAVID COLELL LLOFRIU
  8. MARIA PILAR TORRES FERNÁNDEZ
  9. ENRIQUE PALLÀS CABELLO
  10. MARI CARMEN CARBALLIDO CANTERO
  11. ALEX DELICADO FERNÁNDEZ
  12. ANA MARIA MARTÍN CASTILLEJO (Independent)
  13. ALBERTO FERNÁNDEZ CORTÉS
  14. ROSA NIEVES GARCÍA LOZANO (Independent)
  15. VICTOR SANTIAGO PELÁEZ
  16. LORENA LUQUE BAENA (Independent)
  17. JOSÉ JAVIER CARREÑO HERVAS (Independent)
  18. MARIA LUISA NAVARRETE LLOVET (Independent)
  19. FRANCISCO SÁNCHEZ CASTRO (Independent)
  20. MARIA FE DEL RIO ROMÁN
  21. OSCAR NUÑO MORALES (Independent)

Suplents

  1. MARIA MONTSERRAT MELGARES ARREBOLA
  2. EDISON IGNACIO TENORIO DAMIÁN (Independent)
  3. MARIA MERCEDES CASTELLBLANQUE MASIP
  4. JOSÉ HERNÁNDEZ FERNÁNDEZ
  5. ISABEL SOTO CLEMENTE
  6. FLORENTINO CARRASCO GARCÍA (Independent)
  7. MARIA ASUNCIÓN MUÑOZ SÁNCHEZ
  8. SALVADOR BENITEZ LÓPEZ (Independent)
  9. ENCARNACIÓN GALEGO LORCA (Independent)
  10. LUIS TOMÁS TOMÁS

 

MOVEM MARTORELL-EN COMÚ GUANYEM (MM-ECG)

  1. XAVIER SAEZ DE CORTAZAR GEA
  2. LAURA RUIZ SIGÜENZA
  3. ASUNCIÓN MORENO LOPEZ
  4. ÁNGELS CARDONA QUINTANA
  5. MARC OBIOLS VILLAR
  6. PAULA GARCÍA SOLÍS
  7. PERE CASALS MITJANS
  8. MARISOL SOLÍS FERNÁNDEZ
  9. RICARD SANCHEZ GAYA
  10. MÒNICA LOPEZ LLOPART
  11. ADRIÀ ARQUÉ ARMESTOY
  12. EULALIA PORTA FALGUERA
  13. CARLOS ALBERTO ACOSTA RIZO
  14. EVA CARMONA REIFS
  15. ELOY JULIAN RAMON GARCIA
  16. ALEXANDRA ROIJALS SANSANO
  17. MOHAMED IDRISSI BOTEFAH-DARKAUI
  18. GREGORIA OCHOA BODERO
  19. ANTONIO MIGUEL PEÑA ARROYO
  20. ENCARNACIÓN SIGÜENZA PIÑA
  21. JOSE ANTONIO SIMÓN CABRERA

Suplents

  1. JAVIER GÓMEZ REVUELTA
  2. TERESA ORDOÑEZ HERNANDEZ
  3. MARCOS MATIAS MORENO
  4. ESTELA ACÓN PUERTAS
  5. DOMINGO ARRIBAS NAVARRO
  6. AMPARO GEA LOPEZ
  7. MANUEL MORENO GUERRERO

 

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA (ERC / ESQUERRA)

  1. VÍCTOR DE LEÓN I KUNST
  2. ROSA MIMÓ I CREUS
  3. SOULIMANE MESSAOUDI I TAHRIOUI
  4. RAQUEL LÓPEZ FONT
  5. FRANCESCA MORALES I CASTEÑEIRA
  6. MERCÈ DOLZ I ALBERTÍ (Independent)
  7. ROSENDO RODRÍGUEZ I SANTAFE
  8. MARIA ANGELS TOBELLA PRINCEP (Independent)
  9. PAU CAPELLADES TARRIDA
  10. BÀRBARA DE LEÓN I KUNST
  11. JORDI LÓPEZ I FONT
  12. PILAR CORTADELLA I ARCHS
  13. JORGE LUCAS I MARIMON (Independent)
  14. ANA MARIA MARBAN RODRIGALVEZ (Independent)
  15. FRANCISCO JAVIER PECHS I VICELLACH
  16. ROSA MARIA DRETS TORT (Independent)
  17. JORDI VIVES JODAR (Independent)
  18. AÏNA CASTELLÀ I PORCAR
  19. JAUME VERDIEL I GARCIA
  20. AURORA BORRUT GUAL (Independent)
  21. JORDI GARGALLO I RAURICH

Suplents

  1. SEBASTIAN PENDON I BURNIOL
  2. SANDRA MALDONADO I BANDELLÓ
  3. ANTONI FARRÀS I SALA
  4. CARME FONT FENOLLOSA (Independent)
  5. ANDREU HUGUET I CASALS

 

PARTIT POPULAR/PARTIDO POPULAR (PP)

  1. VICENTE CASAL CARRIEDO
  2. ROMA RIBO GUIRAO
  3. MARIA TERESA CANO DOÑA
  4. YAGO RAMON GALAN ALTEMIR
  5. TANIA LUIS LEÓN
  6. ROBERTO ACOSTA GALLARDO
  7. MERITXELL PAU TEMIÑO
  8. JOSEFA DOÑA ORTEGA
  9. CARLOS LARA REINA
  10. JOSÉ-SIMÓN CASARES OLVERA
  11. MIGUEL MARIN SEGURA
  12. PEDRO LÓPEZ SERRANO
  13. MIGUEL BORRELL NOGUERA
  14. SOFIA LOPEZ PARRILLA
  15. ANGELA MARTIN LILLO
  16. EDUARDO CELDRAN MANZANARES
  17. LUIS DEL VALLE MARTINEZ
  18. ROSA PERERA SOLE
  19. MANUELA LIBERAL CARNERERO
  20. GLICERIA CARRIEDO GIL
  21. FRANCISCO JOSE ARPAL MACIA

Suplent

  1. JUAN ALMELA RUFO

 

SOM PODEM MARTORELL (SM-PODEMOS)

  1. ORIOL BOSCH ESQUINAS
  2. RAQUEL PÉREZ MARTÍNEZ
  3. NÉSTOR GONZÁLEZ MARTÍN
  4. INMACULADA BENÍTEZ JIMÉNEZ
  5. ADRIANO ROMUALDO ARCOS PELÁEZ
  6. LURDES MARTÍN FERNÁNDEZ
  7. CRISTINA GARCÍA PONS (Independent)
  8. ELISABET ROMEU VIDAL
  9. JOSÉ MANUEL MIRÓ OLIVA
  10. LUISA ESQUINAS GALLARDO (Independent)
  11. MARIA ISABEL CERDÁN VALVERDE (Independent)
  12. JUAN ANTONIO LOZANO FERNÁNDEZ
  13. PAOLA ANDREA VÁSQUEZ TIGREROS (Independent)
  14. EUGENIO GIMÉNEZ MARTÍNEZ
  15. MARÍA ISABEL MARTÍN COBANO
  16. JESÚS FRANCISCO MARÍN GALERA
  17. PAULA MARCO SANCHO
  18. ABDÓN MARÍN GRANELL
  19. MARÍA ISABEL PONS CLARAMUNT
  20. JOSEP MARÍA BOIRA GARCÍA (Independent)
  21. MARÍA NIEVES SERRANO LÓPEZ

Suplents

  1. ALFONSO NAVARRO GUIRAO (Independent)
  2. RAFAELA OLIVER GIMÉNEZ (Independent)
  3. ANTONIO FERNÁNDEZ MÉNDEZ (Independent)
  4. NORA JERÉZ LEAL (Independent)

 

CIUTADANS, PARTIDO DE LA CIUDADANIA (Cs)

  1. JUAN JOSÉ PÉREZ BUSTO
  2. CAMILA ANGELES BELLONE NUZZOLESE
  3. JULIO CESAR GONZALEZ ALVAREZ
  4. CLAUDIO FELIX MALDONADO FERNANDEZ
  5. MARY CARMEN GONZALEZ MENDEZ
  6. JUAN CARLOS GOMEZ CABALLERO (Independent)
  7. JOSE MIGUEL GONZALEZ HERNANDEZ
  8. CARMELO GOMEZ GARCIA (Independiente)
  9. MARIA ELISA SANCHEZ CABRERA
  10. ALICIA ETHEL NUZZOLESE DE BELLONE
  11. RICARDO LOZANO ALAMO
  12. LEANDRO MARTIN CORBACHO CORBACHO
  13. LUIS ALBERTO TORRES HUNTER
  14. ANA MARIA RUEDA NAVARRO (Independent)
  15. EVA MARIA PEREZ SANCHEZ (Independent)
  16. MARIA TRINIDAD ALVAREZ IBAÑEZ
  17. JUAN ANTONIO IGLESIAS LOPEZ (Independent)
  18. SARA VIDAL AREGALL (Independent)
  19. RICARDO IÑIGUEZ CANTON
  20. ROSA MARIA ESTURRICA NUÑEZ
  21. IVAN GONZALEZ FARRE

 

Nota: En aquesta informació, les llistes dels partits estan publicades per ordre de major a menor representació a l’Ajuntament, i després les formacions noves sense representació.

Etiquetes:

Aquesta web usa cookies per a que vostè tingui la millor experiència d'usuari. Si continua navegant està donant el seu consentiment per l'acceptació de les citades cookis i l'acceptació de la nostra política de cookies

ACEPTAR
Aviso de cookies