Dijous, 20 juny 2019
  • Dijous, 20 juny 2019
LaBustia ajuntament SAB

Sant Andreu presenta 8 candidatures a les eleccions municipals

Per 25 d'Abril de 2019 a les 21:15 0 264 Visites

Aquests són tots els partits i els candidats que es presenten a Sant Andreu, publicades al Butlletí Oficial de la Província de Barcelona (BOPB) aquest dimecres

 

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA – CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC- CP)

  1. MANUEL ENRIC LLORCA IBÁÑEZ
  2. MONTSERRAT TOBELLA CANALS
  3. JUAN PABLO BEAS FERNÁNDEZ
  4. ROSARIO RAMÍREZ PASTORA
  5. LUÍS OULEGO MORAL (Independent)
  6. MAITE NAVAS AGUAYO (Independent)
  7. JUAN PÉREZ LÓPEZ (Independent)
  8. FRANCESC DELGADO COMAJUNCOSAS
  9. RUBÉN CASTRO TORRES
  10. ANA MARÍA ALBA AGUILERA
  11. JUAN ALFARO HINAREJOS
  12. IRENE CABRERA GONZÁLEZ (Independent)
  13. VANESA MOLINA SÁNCHEZ (Independent)
  14. KARIM SÁNCHEZ EL RHAYTI (Independent)
  15. JAIRO ERNESTO SILVA SÁNCHEZ
  16. SÓNIA NAVARRO ENRÍQUEZ (Independent)
  17. FELIPE DEL VAL MIÑARRO (Independent)
  18. JOSÉ MARIA ROQUE RODRÍGUEZ
  19. EVA PRIM CANALS (Independent)
  20. SERGIO ARANDA LARA (Independent)
  21. TANIA GONZÁLEZ RODRÍGUEZ

Suplents

  1. ANTONIO GÁLVEZ SÁNCHEZ
  2. AMELIA ARROYO COSANO
  3. MARIA ÁNGELES MATEO PÉREZ
  4. ANTONIO HERRERO MARÍN
  5. JESSICA BRAVO CARRASCO
  6. ANTONIO JOSÉ FERRERAS CANO

 

SÍ ES POT – SÍ SE PUEDE Sant Andreu de la Barca (SEP-F!)

  1. FRANCISCA ROS SOLER
  2. NAHUM MANUEL MARTÍN VEGAS
  3. MIGUEL GARCÍA RODRÍGUEZ
  4. LAURA LÓPEZ ROS (Independent)
  5. HOBER EVELIO MENA GUERRERO
  6. CONCEPCIÓN RAMÍREZ SÁNCHEZ
  7. JONATHAN MAYOR CORDERO
  8. NOELIA GARCÍA LOZANO (Independent)
  9. JUAN CARLOS PINZÓN GARCÍA
  10. Mª CARMEN HIDALGO RUIZ (Independent)
  11. FRANCISCO BARBOSA QUESADA
  12. LAURA GARCÍA LOZANO (Independent)
  13. PEDRO AGUILERA QUERO (Independent)
  14. Mª AMALIA ALONSO RUIZ
  15. SANDRA MARTÍN MARTÍN
  16. ALFREDO LÓPEZ RODRÍGUEZ
  17. ESTELA JIMÉNEZ RÍOS
  18. CARLOS ROMÁN BOUZÓN (Independent)
  19. RUTH ELISABETH ANDRADE PÉREZ
  20. FLÉRIDA MARÍA LOOR INTRIAGO
  21. ASUNCIÓN CORDERO ARCEGA

Suplents

  1. PURIFICACIÓN GÓMEZ FERNÁNDEZ (Independent)
  2. ALBERTO SERRANO FERNÁNDEZ

 

FEM Sant Andreu- Esquerra Republicana de Catalunya – Vecinos por el Cambio – Acord Municipal (FEM – ERC – VxC – AM)

  1. MARC GIRIBET I GAVARA
  2. MARÍA ANTONIA BORBÓN I ESTEVE
  3. SEBASTIÀ SANTOS I CIURANA
  4. MARIA JOSÉ ESCOBEDO I NAVARRO
  5. XAVIER VILA I RATÉS
  6. EUNICE MARTÍN I CARCELES
  7. DAVID SOLSONA I FONT
  8. BEATRIZ PINHAS I ADANERO
  9. FRANCISCO LUIS GUTIÉRREZ I SANTANA
  10. CLARA MIQUEL I SERRA
  11. XAVIER BES I GARCÍA
  12. BEATRIZ IBÁNEZ I PICO
  13. ELOY FERNÁNDEZ I CASTILLO
  14. EVA COLL VILA
  15. JORGE RODRÍGUEZ I CASTILLO
  16. EVA CABALLERO I LEGERO
  17. FRANCESC XAVIER LLAVES I PARDO
  18. SUSANA NÚÑEZ I FERNÁNDEZ
  19. ADRIÀ ONSÈS I GIRIBET
  20. NÚRIA BUSQUETA I ANDRÉS
  21. JORDI ALBERT I CABALLERO

Suplentes

  1. SILVÍA ESPAÑOL I MONDEJAR
  2. EDUARD ALTIRRIBA I BOLASELL
  3. LILIANA ALEXIA MASZZITELLI I RODRÍGUEZ
  4. ALEX REDÓN I VIÑAS
  5. MARIA ENCARNACIÓN SERRA I ARCHS
  6. CARLOS JAVIER SÁNCHEZ I VALLET
  7. MONTSERRAT CAUS I ELIAS
  8. LEO GUIMERÀ I FERNÁNDEZ
  9. ANNA MARÍA CARNÉ I MIQUEL
  10. ESTEVE ARBUÉS I PEDROLA

 

CIUTADANS, PARTIDO DE LA CIUDADANIA (Cs)

  1. SARAY CANTERO GARCÍA
  2. XAVIER PLA GÓMEZ
  3. FERNANDO YÉCORA SANTIAGO
  4. MARÍA INMACULADA CARPIO VILLÉN
  5. JOSÉ GARCÍA GÜELL
  6. MERCEDES MARTOS LARA
  7. DAVID FERNÁNDEZ CIRAC
  8. VICENTE PILAR MARTÍ
  9. LINA MARÍA RODRÍGUEZ YEPES
  10. WENSI VICTORIA DE LA CRUZ PÉREZ
  11. FRANCISCO JAVIER ANDREU JIMÉNEZ
  12. MANEL ROJO GALLARDO
  13. MARTA PLA GÓMEZ
  14. LORENA FERNÁNDEZ MARTÍN
  15. FRANCISCO CASTRO SALDAÑA
  16. FRANCISCA GARCÍA RODRÍGUEZ
  17. LAURA LUMBRERAS CANO
  18. HECTOR SCHLEIFFER YUSTE
  19. MANUEL CANTERO MILLÁN
  20. FÁTIMA ROMERO DÍAZ
  21. JOSÉ SÁNCHEZ SÁNCHEZ

 

CATALUNYA EN COMÚ SANT ANDREU DE LA BARCA- EN COMÚ GUANYEM (CAT EN COMU-SAB-ECG)

  1. FRANCESCA MUÑOZ ORTI
  2. VICTOR MANUEL GÓMEZ RODRÍGUEZ
  3. NOEMÍ CASAS LÓPEZ
  4. ANTONIO JOSÉ CORDONES GARCÍA
  5. MIGUEL MARTÍNEZ SERRANO
  6. CATALINA CALERO SÁNCHEZ
  7. SERGI LOZANO GIBERGA
  8. CRISTINA CABROL FERNÁNDEZ
  9. IGNACIO CASAS PRADAS
  10. MANUELA CARRIÓN RODRÍGUEZ
  11. JESÚS SANZ MARTÍN
  12. NOEMÍ LÓPEZ MARTÍN
  13. MANUEL ENRIQUE GÓMEZ ALBARRAL
  14. JULIA DIEZ GÓMEZ
  15. FRANCISCO TOLEDANO CRISPÍN
  16. MARIA CARMEN ESPASA MEDAVILLA
  17. JOSÉ MANUEL LÓPEZ PACHA
  18. VALERIANA OLLA MARTÍNEZ
  19. EVA ALCALÁ HERNICA
  20. RAFAEL HERNICA ORTIZ
  21. FRANCISCO CASADO LUQUE

Suplentes

  1. VICTORIA LEVA CABRERA
  2. JOSÉ SOTO MORÓN

 

JUNTS PER SANT ANDREU (JUNTS)

  1. DAVID ROMERO MARTINEZ
  2. OLGA LOPEZ MORENO
  3. MARIA DEL CARMEN APARICIO VENTURA (Independent)
  4. SUSANA HEREDIA GARCES (Independent)
  5. AIMAD SALHI FARHAOUI (Independent)
  6. VIDINA FEMES MORALES HERNANDEZ (Independent)
  7. ANNA CARRERA HUESCA (Independent)
  8. JUAN SIERRA LÓPEZ (Independent)
  9. MANUEL GUERRA DIEZ (Independent)
  10. MARTA GONZÁLEZ JACAS (Independent)
  11. TANIA GUILLÉN LÓPEZ (Independent)
  12. ANTONIO MIGUEL FERNÁNDEZ GALLARDO (Independent)
  13. MIGUEL BOSCH SERRADO
  14. MARIA ISABEL GARCIA CUEVAS
  15. SALUD VERDUGO SÁNCHEZ
  16. CONSUELO GALLARDO CASAS
  17. ANTONIO GALLARDO VÁZQUEZ
  18. MARIA ROSARIO PUEYO CAMPAÑA
  19. ANTONIO TERCERO BALTA
  20. GEMMA TRULLÀ OLIVER
  21. JOAN GASPÀ PUIG

Suplent

  1. INMACULADA GONZÁLEZ GARCIA (Independent)

 

PARTIT POPULAR / PARTIDO POPULAR (PP)

  1. SONIA ARANDA BUSTAMANTE
  2. JORDI ALSINA FELIP
  3. CONCEPCION LOPEZ BARRERA
  4. IVAN ESTRUCH GOMEZ
  5. MARCOS MARTINEZ BARCELO
  6. MONICA MEDRANO ESCRIBANO
  7. SERGI NAVARRO ANULA
  8. ALEJANDRO NAVARRO ANULA
  9. MARIA DOLORES ANULA FERNANDEZ
  10. IVAN MARTINEZ ALSINA
  11. RAFAELA BUSTAMANTE CAMPANARIO
  12. FELICIANO ARANDA LUNA
  13. ARACELI ARIAS DIEZ
  14. RAFAEL ANTONIO MATEOS GONZALEZ
  15. MARIA CARMEN CABRERO ACOSTA
  16. RAMON NAVARRO MARTINEZ
  17. RUBEN NAVARRO ANULA
  18. MARTA MARTINEZ ALSINA
  19. JAVIER MASSO NUÑEZ
  20. SANDRA ALSINA LOPEZ
  21. ALBERT MESTRES FONT

Suplent

  1. DAVID ROMERO REYES

 

PODEMOS (PODEMOS)

  1. ISABEL ROSA MARCOS CREGO
  2. MARIANO NIETO ORGAZ
  3. ESTHER GÓMEZ REBOLLAL
  4. JORDI SOLER MUÑOZ
  5. Mª MERCEDES MARCOS CREGO
  6. DANIEL GÓMEZ PAVÓN
  7. NAIARA RODRÍGUEZ ROMERO
  8. NARCISO SEVILLA MARTÍNEZ
  9. Mª JESUS MORENO RAMÍREZ
  10. DAVID LÓPEZ RUIZ
  11. RAQUEL GRANDE DURAN
  12. Mª CRISTINA PAVÓN SEGURA
  13. RAFAEL GRANDE DURAN
  14. ANASTASIA ORGAZ MARTIN
  15. JERÓNIMO NIETO MUÑOZ
  16. PILAR PICHARDO SÁNCHEZ
  17. CARLOS CORREAS MARTÍNEZ
  18. Mª DE LOS ÁNGELES NARANJO HIDALGO
  19. RAÚL BRIOSO PICHARDO
  20. Mª ISABEL JIMÉNEZ MORALES

Suplentes

  1. ROBERTO CARLOS MORGADO CHAMORRO
  2. PEDRO LÓPEZ GUILLERMO
  3. FERNANDO FERÁNDEZ CARBALLEDA
  4. JOSE ANTONIO RUBIRA CARROZA

 

Nota: En aquesta informació, les llistes dels partits estan publicades per ordre de major a menor representació a l’Ajuntament, i després les formacions noves sense representació.

Etiquetes:

Aquesta web usa cookies per a que vostè tingui la millor experiència d'usuari. Si continua navegant està donant el seu consentiment per l'acceptació de les citades cookis i l'acceptació de la nostra política de cookies

ACEPTAR
Aviso de cookies