Dimecres, 27 setembre 2023
  • Dimecres, 27 setembre 2023
La Bustia Ajuntament Sant Andreu

Sant Andreu presenta 8 candidatures a les eleccions municipals

Per 26 d'abril de 2023 a les 20:15 0 602 Visites

Aquests són tots els partits i els candidats que es presenten a Sant Andreu, publicades al Butlletí Oficial de la Província de Barcelona (BOPB) aquest dimecres

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA – CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC – CP)

  1. ANA MARÍA ALBA AGUILERA (PSC-CP)
  2. JUAN PABLO BEAS FERNÁNDEZ (PSC-CP)
  3. MAITE NAVAS AGUAYO (PSC-CP)
  4. JUAN PÉREZ LÓPEZ (PSC-CP)
  5. NADIA DUARTE ASENSIO (Independent)
  6. FROILÁN SALGADO VEGAS (Independent)
  7. IRENE CABRERA GONZÁLEZ (PSC-CP)
  8. JUAN ALFARO HINAREJOS (PSC-CP)
  9. MARÍA DE LA CABEZA MARTÍNEZ QUESADA (Independent)
  10. JAVIER BERNAL LÓPEZ (Independent)
  11. MONTSERRAT RODRÍGUEZ GUERRERO (Independent)
  12. KARIM SÁNCHEZ EL RHAYTI (Independent)
  13. MARIANA GRAU SÁNCHEZ (Independent)
  14. ÀLEX REYES CASTILLO (Independent)
  15. DIKRA ROKDI EL AISSAOUI (Independent)
  16. JOSÉ MARÍA ROQUE RODRÍGUEZ (PSC-CP)
  17. MERITXELL ARANDA SOTO (PSC-CP)
  18. PABLO MANUEL PÉREZ ORDÓÑEZ (PSC-CP)
  19. NIDAH KHAYAT EL KHAYAT (Independent)
  20. FERNANDO PASCUAL CATALAN CALVO (PSC-CP)
  21. MANUEL ENRIC LLORCA IBÁÑEZ (PSC-CP)

Suplents

  1. MONTSERRAT TOBELLA CANALS (PSC-CP)
  2. ANTONIO GÁLVEZ SÁNCHEZ (PSC-CP)
  3. ANTONIA LUQUE MARTOS (PSC-CP)
  4. LUÍS OULEGO MORAL (PSC-CP)
  5. JESSICA BRAVO CARRASCO (PSC-CP)
  6. MERCEDES LÓPEZ SANTANA (PSC-CP)
  7. VICTOR COMINO MARTINEZ (PSC-CP)
  8. SARA ORDÓÑEZ SANTOS (PSC-CP)
  9. FRANCISCO DELGADO COMAJUNCOSAS (PSC-CP)

 

FEM Sant Andreu – ACORD MUNICIPAL (FEM Sant Andreu – AM)

  1. MARC GIRIBET I GAVARA
  2. MARIA ANTÒNIA BORBÓN ESTEVE
  3. XAVIER VILA RATÉS
  4. EUNICE MARTIN CARCELES
  5. JOAN JANSANA PUERTA
  6. MÓNICA JULIÀ SOTELO
  7. JOSÉ JAVIER ROMERO SANCHEZ
  8. ANNA SERRA ÀLVAREZ
  9. ANDREU MITJANS I RIUS
  10. CLARA MIQUEL SERRA
  11. MIGUEL ÀNGEL ABRIL HIDALGO
  12. BEATRIZ PINHAS ADANERO
  13. DAVID SOLSONA FONT
  14. MARTA JUAN GONZÁLEZ
  15. CARLOS PINZÓN CAMPILLO
  16. SUSANA NÚÑEZ FERNÁNDEZ
  17. FRANCISCO LUIS GUTIÉRREZ SANTANA
  18. SUSANA MARTÍNEZ VERCHILI
  19. MATTIA ZARAMELLA PÉREZ
  20. MARIA JOSÉ CUMPLIDO CALVO
  21. PERE CAMPMANY ROBERT

Suplents

  1. NURIA PELEGRIN SCHWANDT
  2. JORDI MARIA BAÑERES I BARRIL
  3. XÈNIA DOMÈNECH GUTIÉRREZ
  4. JORGE RODRÍGUEZ CASTILLO
  5. NÚRIA BUSQUETA ANDRÉS
  6. ADRIÀ ONSÈS GIRIBET
  7. PILAR MORA REINOSA
  8. ESTEVE ARBUÉS I PEDROLA
  9. EVA COLL I VILA
  10. FRANCESC XAVIER LLAVES PARDO

 

CIUDADANOS-PARTIDO DE LA CIUDADANIA (Cs)

  1. XAVIER PLA GÓMEZ
  2. RUBEN VALLEJO CARMONA (Independent)
  3. NURIA HUERTA DIAZ
  4. SILVIA MARTIN LLOP (Independent)
  5. MARTA PLA GÓMEZ
  6. JAN GUAL MARTOS
  7. MERCEDES VICENS UNGIL
  8. MARTA MAESTRE PLATA
  9. DIEGO MARTINEZ ANDRADES
  10. FERNANDO YÉCORA SANTIAGO
  11. CRISTINA PERALTA MORANTE
  12. MARIA PATROCINIO GARCIA DEL VALLE
  13. JOSE JAVIER MACEDO CAMPANO
  14. ESTER HUERTA DIAZ
  15. ISAAC GARRE AMEZCUA
  16. ENCARNACION RODRIGUEZ FERNANDEZ
  17. FERRAN GARCIA PIÑOL
  18. ANA CAUCIN CARREÑO
  19. SERGIO MARTINEZ GOMEZ
  20. GEMMA GOMEZ CAUCIN
  21. RODRIGO MARTINEZ FERNANDEZ

 

EN COMÚ PODEM SANT ANDREU DE LA BARCA – CONFLUÈNCIA (ECPSAB-C)

  1. ISABEL ROSA MARCOS CREGO
  2. MARIANO NIETO ORGAZ
  3. ANTONIO JOSE CORDONES GARCIA
  4. ESTHER GOMEZ REBOLLAL
  5. MARIA MERCEDES MARCOS CREGO
  6. SUSANA SANCHEZ VALVERDE
  7. ANGEL GRADO MARROYO
  8. NARCISO SEVILLA MARTINEZ
  9. MARIA PILAR PICHARDO SANCHEZ
  10. JORDI SOLER MUÑOZ
  11. VICTOR MANUEL GOMEZ RODRIGUEZ
  12. MARIA CRISTINA PAVON SEGURA
  13. JERONIMO NIETO MUÑOZ
  14. JULIA DIEZ GOMEZ
  15. MARIA JESUS MORENO RAMIREZ
  16. ANASTASIA ORGAZ MARTIN
  17. SANTIAGO PELEGRINA RODRIGUEZ
  18. FRANCISCO CASADO LUQUE
  19. ANA MARIA ONDO AVILA
  20. MARIA DE LOS ANGELES NARANJO HIDALGO
  21. MERCEDES REYES ARMENTEROS

Suplents

  1. RICARDO SAEZ CANO (Independent)
  2. SILVIA CAROLINA RODRIGUEZ BERGES
  3. ANTONIA ALVAREZ RIVODIGO
  4. RAFAEL CAMPILLO VILLALBA
  5. MIGUEL ANGEL BRIOSO PACHON
  6. KATHERINE CAMPOS PAREDES
  7. PEDRO LOPEZ GUILLERMO

 

JUNTS PER SANT ANDREU DE LA BARCA – COMPROMÍS MUNICIPAL (CM)

  1. OLGA LOPEZ MORENO (CM)
  2. DAVID ROMERO MARTINEZ (CM)
  3. MARIA CARMEN APARICIO VENTURA (CM)
  4. ALFONSO FERNANDEZ JIMENEZ (CM)
  5. EDGAR LOPEZ MAYOL (CM)
  6. ANA ISABEL CLOTA QUESADA (CM)
  7. TANIA GUILLEN LÓPEZ (CM)
  8. MARC GAMISANS CASSI (CM)
  9. VANESSA LÓPEZ MORENO (CM)
  10. DANIEL APARICIO VENTURA (CM)
  11. MARTA SEVILLA CARPI (CM)
  12. MARIA ISABEL GARCIA CUEVAS (CM)
  13. JOAN VENTALLÓ GIVANEL (CM)
  14. DANIEL APARICIO PÉREZ (CM)
  15. ANTONIO TERCERO BALTA (CM)
  16. ADRIÀ APARICIO PÉREZ (CM)
  17. MARIA MORENO DOMINGUEZ (CM)
  18. AMPARO VENTURA FERRIZ (CM)
  19. SALUD VERDUGO SÁNCHEZ (CM)
  20. JOAN GASPÀ PUIG (CM)
  21. MILBA ELIZABETH GARAY OVIEDO (CM)

 

PARTIDO POPULAR/PARTIT POPULAR (PP)

  1. SONIA ARANDA BUSTAMANTE
  2. JORDI ALSINA FELIP
  3. ELISABET MADRID ESTOR
  4. IVAN ESTRUCH GOMEZ
  5. DAVID ALVAREZ LLORENTE
  6. MARIA DOLORES ANULA FERNANDEZ
  7. MARCOS MARTINEZ BARCELO
  8. CONCEPCION LOPEZ BARRERA
  9. FRANCISCO JOSÉ FERNANDEZ RIOZ
  10. JOSEFA MIÑAN GARCIA
  11. RAFAELA BUSTAMANTE CAMPANARIO
  12. SANDRA ALSINA LOPEZ
  13. JORDI ALSINA LOPEZ
  14. RAMON NAVARRO MARTINEZ
  15. MANUEL PEREZ LASIERRA
  16. ARACELI ARIAS DIEZ
  17. ENRIQUE MESTRES ROMERO
  18. ISABEL LLORENTE CRESPO
  19. GISELA CAMPILLO BELLOQUE
  20. ENRIC MESTRES CURADO
  21. RAIMUNDO LORENZO CASTRO

Suplents

  1. JOSE PARDO GONZALEZ
  2. MILAGROS FERNANDEZ PELAEZ

 

SOM Sant Andreu de la Barca (SSAB)

  1. FELIPE ALBERTO DEL VAL MIÑARRO
  2. ALEJANDRO CORTÉS AVILÉS
  3. ELISABET CABELLO MARTIN
  4. VICTOR GARCIA POVEDANO
  5. ANNA ELETTRICO PERSICO
  6. SAMIR ALI OUSALAH CHAILI
  7. JOSE CARLOS VIQUE ROMERO
  8. EDURNE SANJURJO OLASCOAGA
  9. CARLOS BORRAS GOMEZ
  10. JESSICA HIDALGO GOMEZ
  11. ANDREA GAVILAN CASANELLAS
  12. LAURA BLANCO ESPADAS
  13. PATRICIO GARCERAN CRESPO
  14. ARMANDO RIOJA MARTÍ
  15. PAULA ORTEGA NADARIETA
  16. MIGUEL ANGEL AMOR RUIZ
  17. RAQUEL PABLOS PLAZA
  18. JESÚS PORTAÑA GAVIN
  19. MARIA DEL CARMEN CASANELLAS VILLARROEL
  20. NURIA RUIZ SANTAMARIA
  21. DANIEL VALDIVIESO ESPADAS

Suplents

  1. JIMMY AMAURY USECHE VELASCO
  2. MARIA LUISA YOLANDA NIETO MIÑAMBRES
  3. MARIA RODRIGUEZ MAURICIO
  4. CRISTINA GONZALEZ FERNANDEZ
  5. ANTONIO JARAMILLO CRAVES
  6. JUAN CARLOS POCH ISO

 

VOX (VOX)

  1. ANTONIO LÓPEZ PLASENCIA
  2. AMADOR VÁZQUEZ JORGE
  3. MARÍA DEL CARMEN ORTIZ PÉREZ
  4. MERITXELL VALLS CASTRO
  5. FRANCISCO GARCÍA BLANCA
  6. JUAN VALERO GIL
  7. JOAQUÍN MIGUEL DONCEL CODOSERO
  8. MAGDALENA GUERAO SÁNCHEZ
  9. MARÍA BELÉN ÁLVAREZ GÁLVEZ
  10. ANTONIO PÉREZ LÓPEZ
  11. DOLORES MERCEDES GARRIDO ACOSTA
  12. LUIS JOSÉ MAHEDERO GÓMEZ
  13. MARÍA TERESA MORENO VALENTÍN
  14. JOSÉ MATOS JIMÉNEZ
  15. MARCOS LOZANO MARTÍNEZ
  16. ELISABET HORRILLO MADRID
  17. MARÍA DEL CARMEN GARCÍA ROMERO
  18. ALEJANDRO BUSTINZURIAGA RUIZ
  19. PEDRO MANUEL MORATA MARTÍN
  20. FRANCISCO JAVIER RUIZ LÓPEZ
  21. MARÍA LOURDES PÉREZ PÉREZ

Suplents

  1. JOSÉ CORTÉS AUTÓN

 

Nota: En aquesta informació, les llistes dels partits estan publicades per ordre de major a menor representació a l’Ajuntament, i després les formacions noves sense representació.

Etiquetes:

Aquest lloc web utilitza cookies pròpies per recopilar informació amb la finalitat de millorar els nostres serveis. Si continua navegant, suposa l'acceptació de la instal·lació de les mateixes. L'usuari té la possibilitat de configurar el seu navegador podent, si així ho desitja, impedir que siguin instal·lades en el seu equip, encara que haurà de tenir en compte que aquesta acció podrà ocasionar dificultats de navegació de la pàgina web. configuració de cookies

ACEPTAR
Aviso de cookies