Dimarts, 21 maig 2024
  • Dimarts, 21 maig 2024
La Bustia Ajuntament Olesa

Olesa presenta 7 candidatures a les eleccions municipals

Per 26 d'abril de 2023 a les 20:30 0 888 Visites

Aquests són tots els partits i els candidats que es presenten a Olesa, publicades al Butlletí Oficial de la Província de Barcelona (BOPB) aquest dimecres

Bloc Olesà – CUP Alternativa Municipalista (BO – AMUNT)

  1. JORDI MARTINEZ VALLMITJANA (Bloc Olesà-CUP Alternativa Municipalista)
  2. MARC SERRADÓ MESTRES (Bloc Olesà-CUP Alternativa Municipalista)
  3. LAIA MONTES PORTA (Bloc Olesà-CUP Alternativa Municipalista)
  4. EMMA DURAN PUJOL (Bloc Olesà-CUP Alternativa Municipalista)
  5. IVAN CARREIRA PICAMAL (Bloc Olesà-CUP Alternativa Municipalista)
  6. XAVIER ROTA BOADA (Bloc Olesà-CUP Alternativa Municipalista)
  7. ELISABETH BONILLA GONZALEZ (Bloc Olesà-CUP Alternativa Municipalista)
  8. JOAN MARTÍNEZ MATAS (Bloc Olesà-CUP Alternativa Municipalista)
  9. JORDI LOPEZ GUEVARA (Bloc Olesà-CUP Alternativa Municipalista)
  10. SUSANNA YAÑEZ PINO (Bloc Olesà-CUP Alternativa Municipalista)
  11. OLIVA SERRA BASSÓ (Bloc Olesà-CUP Alternativa Municipalista)
  12. NÚRIA RIVERA RUBIO (Bloc Olesà-CUP Alternativa Municipalista)
  13. MARIA MONTSERRAT RIERA REY (Bloc Olesà-CUP Alternativa Municipalista)
  14. JOAQUIN MARTIN MEDINA (Bloc Olesà-CUP Alternativa Municipalista)
  15. ALBERT GRIVÉ RUIZ (Bloc Olesà-CUP Alternativa Municipalista)
  16. MIQUEL ANGEL ARRUFAT AVILA (Bloc Olesà-CUP Alternativa Municipalista)
  17. ANTONIA TOSET FERNANDEZ (Bloc Olesà-CUP Alternativa Municipalista)
  18. ROSA RIBAS RIUS (Bloc Olesà-CUP Alternativa Municipalista)
  19. JOAN SEGADO CANO (Bloc Olesà-CUP Alternativa Municipalista)
  20. MARIA DEL PILAR PUIMEDON MONCLÚS (Bloc Olesà-CUP Alternativa Municipalista)
  21. MIQUEL RIERA REY (Bloc Olesà-CUP Alternativa Municipalista)

Suplents

  1. ADA AGUT DOMÈNECH (Bloc Olesà-CUP Alternativa Municipalista)
  2. FERRAN MAÑÀ MARÍN (Bloc Olesà-CUP Alternativa Municipalista)
  3. INGRID TENA VICENTE (Bloc Olesà-CUP Alternativa Municipalista)
  4. ALBERT AMAT OLIVA (Bloc Olesà-CUP Alternativa Municipalista)
  5. MARIA ANGELES CALIZ GOMEZ (Bloc Olesà-CUP Alternativa Municipalista)
  6. CRISTIAN ROS ORTEGA (Bloc Olesà-CUP Alternativa Municipalista)
  7. LOURDES VALLES REGUANT (Bloc Olesà-CUP Alternativa Municipalista)
  8. MONTSERRAT VERGARA DUARTE (Bloc Olesà-CUP Alternativa Municipalista)
  9. MIQUEL BARRERAS CATALÀ (Bloc Olesà-CUP Alternativa Municipalista)
  10. TRINIDAD CAMPRUBI CARREÑO (Bloc Olesà-CUP Alternativa Municipalista)

 

PSC – CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

  1. FERNANDO VICENTE BENETTI (PSC-CP)
  2. MONTSERRAT VELASCO RODRÍGUEZ (PSC-CP)
  3. CARLOS FERNÁNDEZ RUIZ (PSC-CP)
  4. LOURDES GARCÍA VILA (PSC-CP)
  5. CRISTIAN MESA GARCÍA (PSC-CP)
  6. ZULLY PÉREZ CASTILLA (PSC-CP)
  7. DANIEL RIBAS BATALLA (Independent)
  8. CONCEPCIÓN IZQUIERDO BADIA (PSC-CP)
  9. TOMÁS SÁNCHEZ MONTOYA (PSC-CP)
  10. CLAUDIA LUNA ÁVALOS (PSC-CP)
  11. MANUEL GARCÍA BEURNO (PSC-CP)
  12. PILAR MARTOS PLAZA (Independent)
  13. URIEL PUJOL FERNÁNDEZ (PSC-CP)
  14. CLAUDIA AZNAR CARRIQUE (Independent)
  15. FRANCISCO FERNÁNDEZ GARZÓN (PSC-CP)
  16. MARIA SOLER SUCARRATS (Independent)
  17. FRANCISCO FERNÁNDEZ HOCES (PSC-CP)
  18. MARIA ISABEL(MARIBEL) CAÑIZARES DUARTE (PSC-CP)
  19. PERE GUILLAMÓN MONTOYA (PSC-CP)
  20. ROSINA LÓPEZ VIGIL (PSC-CP)
  21. DANIEL PUJOL GARCÍA (PSC-CP)

 

ERC – ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

  1. JORDI PARENT BELTRAN
  2. ANNA M. VALERO MOLET
  3. RAÜL ASENSIO GONZÀLEZ
  4. DOLORS MARTÍNEZ PÉREZ (Independent)
  5. SANTI GALLARDO CAÑELLAS
  6. ESTHER VELA PALLARÈS
  7. SERGI MARCEN LÓPEZ
  8. MARIA ANTÒNIA BUENAVENTURA RUBIO
  9. EDUARD ROSANES GUTIÉRREZ
  10. MARIA MERCÈ URRICH CAZADOR
  11. ENRIC PEDROL CLOTET
  12. NÚRIA MALLORQUÍ SABORIT
  13. CRISTINA ALQUEZAR BALLESTA
  14. ESTEVE PRIETO GONZÁLEZ (Independent)
  15. ÍNGRID LLOBET CABRERO (Independent)
  16. JOAQUIM FONT FUSALBA
  17. MARIA DOLORS IZQUIERDO FONT
  18. JOAN MONFORTE SERRA
  19. MIREIA MONFORT SÒRIA
  20. MARTÍ FORTUNY PLANAS
  21. MARIA DOLORS FONT TERMENS

Suplents

  1. JOAN SEGURA RIUS

 

CIUDADANOS-PARTIDO DE LA CIUDADANIA (Cs)

  1. OLGA VANESA CARRASCO RODRÍGUEZ
  2. JOSÉ MARÍA PANIELLO LIMIÑANA
  3. ANTONIO FERNÁNDEZ CASTRO
  4. NEREA CANO CARRASCO
  5. FRANCISCO JAVIER CAMPOS HERRAEZ (Independent)
  6. MARÍA JESÚS MARTÍNEZ MONGE
  7. MIGUEL GAZQUEZ PARRA
  8. TOMÁS RIVAS RUIZ (Independent)
  9. DIANA UCHES PERGAÑA (Independent)
  10. ANTONIO SERRANO CUADROS
  11. OSCAR ARIAS GÓMEZ
  12. ANTONIO JOSÉ MONTES ESCACENA (Independent)
  13. GLADYS RIBERA ROJAS (Independent)
  14. JUAN PEDRO MARÍN SÁNCHEZ
  15. MELANIA SEGADO POSTIGO (Independent)
  16. JOSÉANTONIO HERRAIZ MORA
  17. JULIA CANO SÁNCHEZ
  18. JUANA SANGUINO CASTILLO
  19. EDUARDO ARASA ROSA (Independent)
  20. EDSON VIDAL MONTENEGRO (Independent)
  21. ANTONIA RUIZ GARCÍA (Independent)

Suplents

  1. JUAN VARGAS MENA (Independent)
  2. ROSARIO AGUT MONGE
  3. KARLA YESENIA RIOS VALLE (Independent)

 

JUNTS PER OLESA – COMPROMÍS MUNICIPAL (CM)

  1. DOMÈNEC PALOMA I SANCHO
  2. FERRAN CERDEIRA I CASALS
  3. SÍLVIA VELA I PALLARÈS
  4. MARIA OLIVA VILA I SUNYER
  5. XAVIER AIGUADÉ I CABELLO
  6. SÒNIA PUCHE I MARTINEZ
  7. JOAN SANAHUJA I ESCRIBÀ
  8. ANNA ARJONA POQUET
  9. MARIA GONZALEZ CRESPO
  10. JOAN PONS GUÀRDIA
  11. ANNA OLLÉ TORMO
  12. TONI FERNÀNDEZ I BALIÑAS
  13. LAURA RODRÍGUEZ PIEDAD
  14. NÚRIA CASTELLS I MANYÀ
  15. ALFONSO ENRIQUE TEJADA GÒMEZ
  16. PAULA GUEVARA I MIRANDA
  17. SALVADOR JORBA I NADAL
  18. MERCÈ JOU I TORRAS
  19. CARLES GALLEL SOLER
  20. RAMÓN PONS BALLBÈ
  21. MANEL PALOMA I SANCHO

Suplents

  1. ARMINDO CERDEIRA SOLÉ
  2. SANTIAGO CASTELLS FORNARIS

 

PARTIDO POPULAR / PARTIT POPULAR (PP)

  1. JESSICA FERNANDEZ DALMASES
  2. JORDI MANFREDI LOPEZ
  3. MARTA OBIOLS SALAS
  4. JOSE FRANCISCO RAMÍREZ CARPINTERO
  5. ANGEL GEA PUERTAS
  6. ALICIA GIMENEZ SALVADOR
  7. ABEL DALMASES FERNANDEZ
  8. ALBERTO ROUCO RODRIGUEZ
  9. BASILIA JOSEFA TOLEDANO SAIZ
  10. NEREA RABANEDA FERNANDEZ
  11. MIRIAM RAMIREZ PUENTE
  12. DAVID HERAS LORA
  13. RUBEN RUIZ MORENO
  14. VALENTIN PRIETO RIVAS
  15. ENCARNACION NUÑEZ VADILLO
  16. VERONICA RAMIREZ PUENTE
  17. ANTONIO MANZANO CAINZOS
  18. GUSTAVO MORALES RAMOS
  19. NURIA PEREZ OZORES
  20. MARIA ISABEL CORRAL RODRIGUEZ
  21. GREGORIO PEÑA LUCAS

Suplents

  1. ALBERTO RODRÍGUEZ LÁZARO

 

OLESA OBERTA EN COMÚ PODEM – CONFLUÈNCIA (OOECP – C)

  1. SAMUEL RODRIGUEZ TORONDEL
  2. ALMUDENA TOLEDO RODRIGUEZ
  3. ANTONIO MANUEL SERRANO PECES
  4. MERITXELL ARENAS SEDANO
  5. NURIA GONZALEZ URDIALES
  6. MARIA ANGELES AGUT MARTINEZ (MARIAN TWIN (Independent)
  7. MARIA MERÇÉ AGUT MARTINEZ (MERÇÉ TWIN) (Independent)
  8. JOSÉ SERRANO RODRIGUEZ
  9. ORIOL MASES CHIVA (Independent)
  10. LUZ LOZANO GONZALEZ
  11. ANGEL MIGUEL LOZANO PANAL
  12. MARIA DOLORES GARZÓN SERRANO
  13. ANTONIO GARCIA EGEA
  14. JENIFER NAVARRO CHAVES
  15. VICENÇ TARRAZONA RODRIGUEZ
  16. MÓNICA VERA RODRIGUEZ
  17. MANUEL SOLIS TALLON
  18. JORDI CORNELLAS ILLA
  19. JUANA SEDANO GOMEZ
  20. MERCEDES NAVARRO MARTINEZ
  21. MARTÍ OBIOLS CASANOVAS

Suplents

  1. AMANDA RODRIGUEZ TORONDEL
  2. ANTONI ARENAS CORREA
  3. JAUME FRANCESC SUBIRANA
  4. ADRIANA ELIZABETH CASTRO DUQUE

 

Nota: En aquesta informació, les llistes dels partits estan publicades per ordre de major a menor representació a l’Ajuntament, i després les formacions noves sense representació.

Print Friendly, PDF & Email
Etiquetes: