Dijous, 22 febrer 2024
  • Dijous, 22 febrer 2024
La bustia ajuntament Sant Esteve

Sant Esteve presenta 10 candidatures a les eleccions municipals

Per 26 d'abril de 2023 a les 21:15 0 1224 Visites

Aquests són tots els partits i els candidats que es presenten a Sant Esteve, publicades al Butlletí Oficial de la Província de Barcelona (BOPB) aquest dimecres

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA i MÉS – ACORD MUNICIPAL (ERC i Més – AM)

  1. MARIA DEL CARME RALLO CASANOVAS
  2. ADRIÀ COMPANYS ARCUSA
  3. OLGA MUÑOZ TOLOSA
  4. DAVID SÁNCHEZ JORDAN
  5. CARLOTA CERDÀ GARCIA
  6. LLUÍS CANALS MORTE
  7. ELARA LLIMONA MANUEL
  8. EMILI GAYA TALLO
  9. MIREIA COLLADO BARCELÓ
  10. JUAN CARLOS MIQUELA OLIVA
  11. MAITE SADURNÍ SEGURA
  12. ANTONIO CAMPOS SÁNCHEZ
  13. MARIA ISABEL MERCADER ALLUÉ

Suplents

  1. SALVADOR BOLTÀ MESTRES
  2. GLORIA BECKERS BARTOLOMÉ
  3. JORDI RUBINART RUFACH
  4. SONIA DE LA TORRE SERNA
  5. GABRIEL GUARDIOLA ARNAU
  6. AINARA GARCIA INFANTES
  7. JAVIER LOPEZ TORRES
  8. MÒNICA MARTINEZ CHELA
  9. TIRSO VARGAS GARCÍA
  10. ANDREA SÁNCHEZ GIANZO

 

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA – CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC – CP)

  1. ENRIC CARBONELL JORBA (PSC-CP)
  2. ROSER BROSED YUSTE (PSC-CP)
  3. ÓSCAR RODRÍGUEZ ANDREU (Independent)
  4. LORENA CUESTA POZO (Independent)
  5. MANUEL MARTÍNEZ MARTÍ (PSC-CP)
  6. PATRICIA MARTÍNEZ LORENZANA (Independent)
  7. ALEXANDER PRADA PÉREZ (PSC-CP)
  8. ELISENDA BARBERA PUJOL (PSC-CP)
  9. YERAY CASATEJADA GARRIDO (PSC-CP)
  10. RAQUEL NAVARRO RODRÍGUEZ (Independent)
  11. EVA CENTENO ESCUDERO (PSC-CP)
  12. JUAN CALDERÓ COSTA (PSC-CP)
  13. BEATRIZ BAILE MEDINA (Independent)

Suplents

  1. LLUÍS CANALS MESTRES (Independent)
  2. MARIA LOURDES CREUS PUIG (PSC-CP)
  3. ANTONIO BASSAS RIBALTA (PSC-CP)
  4. MARIA FLORENTINA YUSTE CEJUDO (PSC-CP)
  5. MANUEL CARBALLO ABELLA (Independent)
  6. DOLORES JIRONA SÁNCHEZ (PSC-CP)
  7. ANTONIO CENTENO LÓPEZ (PSC-CP)

 

ARA I SEMPRE SANT ESTEVE (ARAses)

  1. JOAN GALCERAN MARGARIT
  2. JOSE CARLOS DIAZ FERNANDEZ
  3. ANA MARIA RIVERA LOPEZ
  4. CAROLNA HERRERO GIL
  5. ALEX ANGLES VENTURA
  6. ANGEL RAMON FONSECA DEL VALLE
  7. MARIA ISABEL BAINAD PUIG
  8. YESICA PEREZ BORLAN
  9. MANUEL PARDO PEREZ
  10. OLGA ROSALES CERVERA
  11. JOSE ANTONIO VERA NAVARRO
  12. GEMMA PEREZ VILA
  13. SALVADOR AMOROS VALDES

Suplents

  1. ENCARNACION MARTINEZ LECHUGA
  2. FERNANDO LLUCH VILA
  3. ANTONIO LOPEZ CURCO
  4. LUISA PEREZ BEJARANO
  5. MARINA MURGA RODRIGUEZ

 

CIUDADANOS-PARTIDO DE LA CIUDADANIA (Cs)

  1. ANTONIO GONZÁLEZ BERMEJO
  2. MIREIA HOMS GIL
  3. DAVID HERNÁNDEZ LAMAS
  4. MANUELA GIL PERICAS
  5. MANUEL VALVERDE SANCHEZ
  6. ESTEBAN HERNANDEZ TORRALBA
  7. ANTONIO GONZALEZ MUÑOZ
  8. ISABEL LAMAS GUERRERO
  9. ANDRÉS DEL PINO BAEZA
  10. SALVADORA BERMEJO AVILA
  11. CRISTINA ANGELES GOMEZ
  12. JORDI TOBELLA BASIL
  13. MARIA DE LOS ANGELES GONZÁLEZ BERMEJO

 

SOM ALTERNATIVA (SOM ALTERNATIVA)

  1. LAURA HABA JIMENEZ
  2. BENNY MARCO GARCIA
  3. MARIA JOSE BLESA AGUILERA
  4. CHRISTIAN GARCIA TORREGROSA
  5. ARTURO (ARTUR) PAYAROL GARCIA
  6. MARIA LUISA (LLUÏSA) LEAL DE IBARRA RIBO
  7. PURIFICACION (PURI) MUÑOZ MUÑOZ
  8. ENRIC SOLSONA SOLÀ
  9. SANDRA DELGADO OREÑA
  10. JOSE FELIX MESEGUER MORALES
  11. MARGARITA (MARGA) OREÑA DURAN
  12. JOSE ANTONIO SANCHEZ SANCHEZ
  13. ALBERT URRUTIA CASANOVA

Suplents

  1. TANIA LOPEZ GUERRERO
  2. JOAN UREÑA DURAN
  3. ROSA MARIA FERNANDEZ YAÑEZ

 

SESROVIRES EN COMÚ PODEM – CONFLUÈNCIA (SECP-C)

  1. MARÍA ÁNGELES RÍOS ECHEVERRÍA
  2. JUAN NAVARRO BARBERAN
  3. JORGE GARCÍA RODRÍGUEZ
  4. MARÍA JOSEFA BALLESTEROS AGUILAR
  5. JOSÉ ANTONIO SIMÓN CABRERA
  6. ELISABET ROQUE RAMOS (Independent)
  7. ANTONIO AGUILERA PÉREZ
  8. ANA OLIVER NAVARRO (Independent)
  9. MARÍA CRISTINA ARBEX BENAVIDES
  10. MIGUEL ÁNGEL SÁNCHEZ GARCÍA (Independent)
  11. SILVIA LÓPEZ DOÑA
  12. ALBERTO LAHOZ IZQUIERDO
  13. JORDI BORRELL ALONSO

Suplents

  1. IRENE PONS EZQUERRA
  2. ANDRÉS GARCÍA DEL FRESNO
  3. MERCEDES VÁZQUEZ SAN AGUSTIN (Independent)
  4. ANA MARIA ALONSO ALARCON (Independent)
  5. JUAN BOTER AGULLÓ (Independent)
  6. GLORIA CELAYA SEUBA (Independent)
  7. FELIPE PEDRAZA LÓPEZ (Independent)

 

UNITS PER SANES (UXSES)

  1. JAUME RIPOLLES ALEGRE
  2. ESTHER CALERO MORA
  3. ALEIX BERTRAN BAUCELLS
  4. SONIA SANCHO SCHULZ
  5. DAVID HERNAIZ VALLE
  6. CAROLINA NAVARRO SANZ
  7. JAVIER RUEDA TIRADO
  8. VANESA CASTRO SILVENTE
  9. FRANCISCO JOSÉ GINER MESA
  10. SONIA CORPAS FERNÁNDEZ
  11. AGUSTIN-PEDRO RODRÍGUEZ AMAYA
  12. VELIA VELO MORENO
  13. JUAN MARTÍN MUÑOZ MARTÍNEZ

Suplents

  1. GLORIA ALEGRE OMELLA
  2. ESTHER SUSAGNA SANTACANA

 

JUNTS PER SANT ESTEVE SESROVIRES – JUNTS PER CATALUNYA – COMPROMÍS MUNICIPAL (CM)

  1. MARIA LLUISA MURGA BELTRAN (CM)
  2. JAUME CAMPABADAL TORRES (CM)
  3. ALVARO NIÑO DIEZ (CM)
  4. MARIA RITA VALLS BOU (CM)
  5. JORDI CASANOVAS TOBELLA (CM)
  6. ANTONIA MARIA GARCIA ZAMORA (CM)
  7. MARTI PARELLADA LLOBET (CM)
  8. MARTINA MESAS CASTILLO (CM)
  9. MARIA ANGELS MARGARIT JORBA (CM)
  10. HIGINIO VAZ DOSANTOS (CM)
  11. JOSEP BOSCH FARRAS (CM)
  12. NURIA CORDERO PEREZ DE LUCIA (CM)
  13. BERNAT ORELLANA CAMACHO (Independent)

Suplents

  1. FRANCISCO FERNANDEZ MERCADE (CM)
  2. MARIA CARME VISIEDO ABAD (CM)
  3. ENRIC CERDAN MASDEVALL (CM)

 

TOTS SOM SANES – ARA PACTE LOCAL (TSS – ARA PL)

  1. SANTI VEGUILLAS BASCOMPTE (TSS – ARA PL)
  2. MINERVA ALLEGUE PEREZ (TSS – ARA PL)
  3. JACINTO VEGUILLAS CHAMORRO (TSS – ARA PL)
  4. MIRIAM ARENAS PEREZ (TSS – ARA PL)
  5. ALFONSO LOZANO OLID (TSS – ARA PL)
  6. GERARDO ESTEPA FONTANA (TSS – ARA PL)
  7. OSCAR SORRIBAS CASTRO (TSS – ARA PL)
  8. OLIVIA SANTOS GONZALEZ (TSS – ARA PL)
  9. SOLEDAD MARIANA ANGELONI DE BRUNO (TSS – ARA PL)
  10. VERONICA ARIZA SANDOVAL (TSS – ARA PL)
  11. MARIA GLORIA BASCOMPTE ENRICH (TSS – ARA PL)
  12. ANGEL GALVEZ LOPEZ (TSS – ARA PL)
  13. FRANCISCO JAVIER ALOMAR PEREZ (TSS – ARA PL)

Suplents

  1. VERONICA MORENO MURGA (TSS – ARA PL)
  2. MEYER ABRAHAM CASTRO MORENO (TSS – ARA PL)
  3. FERNANDO ESTIVILL MAS (TSS – ARA PL)
  4. YOLANDA PEIRO CABRERIZO (TSS – ARA PL)
  5. ROSA MARIA MUNILLA CEBRIAN (TSS – ARA PL)
  6. IVAN LARROY PADILLA (TSS – ARA PL)
  7. CESAR CASTRO BRICEÑO (TSS – ARA PL)
  8. IRENE MORALES VALLEJOS (TSS – ARA PL)

 

VALENTS (VALENTS)

  1. MARÍA BELÉN MIÑANA GÓMEZ
  2. CRISTINA GARCÍA HERRERA
  3. ALEJANDRO SEPÚLVEDA LAGUNA
  4. RUBÉN VÉLIZ RETAMERO
  5. JOSEP SOLER LLEBARIA
  6. MARIA DEL CARMEN GARCÍA ANDÚJAR
  7. MARÍA TERESA MANZANAS PATA
  8. ANTONIO GAGO DE LA FUENTE
  9. JULIO CÉSAR GONZÁLEZ ALVAREZ
  10. TRINIDAD CABRERIZO GRIMALDO
  11. JOSÉ MANUEL FERNÁNDEZ GARCÍA
  12. MARÍA DE LA MERCÉ VALLVÉ JIMÉNEZ
  13. ESTEBAN COMA BURGUES

Suplents

  1. LUCÍA CÓRDOBA MIÑANA

 

Nota: En aquesta informació, les llistes dels partits estan publicades per ordre de major a menor representació a l’Ajuntament, i després les formacions noves sense representació.

Etiquetes:

Aquest lloc web utilitza cookies pròpies per recopilar informació amb la finalitat de millorar els nostres serveis. Si continua navegant, suposa l'acceptació de la instal·lació de les mateixes. L'usuari té la possibilitat de configurar el seu navegador podent, si així ho desitja, impedir que siguin instal·lades en el seu equip, encara que haurà de tenir en compte que aquesta acció podrà ocasionar dificultats de navegació de la pàgina web. configuració de cookies

ACEPTAR
Aviso de cookies