Dissabte, 24 febrer 2024
  • Dissabte, 24 febrer 2024
La Bustia Ajuntament Abrera

Abrera presenta 6 candidatures a les eleccions municipals

Per 26 d'abril de 2023 a les 21:00 0 1145 Visites

Aquests són tots els partits i els candidats que es presenten a Abrera, publicades al Butlletí Oficial de la Província de Barcelona (BOPB) aquest dimecres

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA – CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC – CP)

  1. JESÚS NAHARRO RODRÍGUEZ (PSC-CP)
  2. GIULIA MIRTO ARIÑO (PSC-CP)
  3. FRANCISCO SÁNCHEZ ESCRIBANO (PSC-CP)
  4. MERCEDES ÁLVAREZ MONTES (PSC-CP)
  5. MARIA TERESA(MAITE) NOVELL JOYA (PSC-CP)
  6. ARANTXA GALOFRÉ FREIRE (PSC-CP)
  7. JORDI MORENO MORENO (Independent)
  8. JOSÉ ANTONIO ZAFRA AGEA (PSC-CP)
  9. CONCEPCIÓN(CONXI) SIERRA MARTÍN (Independent)
  10. ALFREDO DELGADO ORTEGA (PSC-CP)
  11. ALBERT ROCA PRESAS (Independent)
  12. MARIA GUADALUPE MARCOS GIMÉNEZ (PSC-CP)
  13. JORGE GÓMEZ AVILÉS (PSC-CP)
  14. MONTSERRAT NAVARRO CARABALLO (Independent)
  15. PATRICIA MALO LÓPEZ (PSC-CP)
  16. ADRIÁN SÁNCHEZ GALLARDO (Independent)
  17. MONTSERRAT MORALES DEL PINO (Independent)

Suplents

  1. ANTONIO MARTÍNEZ MENA (PSC-CP)
  2. MARTÍ SUCARRATS MIRÓ (PSC-CP)
  3. MARIA LUISA ÁLVAREZ GARRIDO (PSC-CP)
  4. JOSÉ LUIS HITA BULLÓN (PSC-CP)
  5. ANTONIA LÓPEZ TORRES (PSC-CP)
  6. JOSÉ MARIA AMARELLE NIETO (PSC-CP)
  7. MONTSERRAT REDONDO FERNÁNDEZ (PSC-CP)
  8. FRANCISCO DE ASIS BURGOS VALVERDE (PSC-CP)
  9. MATILDE CAÑADAS GALLARDO (PSC-CP)
  10. MANUEL AYAS MORENO (PSC-CP)

 

ALTERNATIVA EN COMÚ – CONFLUÈNCIA (AEC – C)

  1. JOSÉ ANDRÉS MARTÍN ÁLAMO
  2. JOAQUÍN EANDI CUTTICA
  3. IRAIDA ADELL EDO
  4. RAÚL MONTESINOS JIMÉNEZ
  5. VANESSA MENA BRIME
  6. JUAN ANTONIO LUNA GONZALEZ
  7. FRANCESC SIERRA PUIG
  8. ALBERT ESCOBAR AMEIJEIRAS
  9. MARIA ISABEL VARGAS CALERO
  10. MIREIA CARDÓ RUIZ
  11. JUAN MANUEL NAVARRETE DE LA LLAVE
  12. MAROUANE CHBIRIK KOTMANI
  13. REBECA AZAHARA VILLACORTA GONZÁLEZ
  14. MARÍA LUCÍA JIMÉNEZ VIÑERTA
  15. JOSEFA ANDREU CALVO
  16. MARÍA ROSA LARA LOBATO
  17. DAVID OGAYA INURRIGARRO

Suplents

  1. CRISTINA ALICIA MOREJUDO CABEZAS
  2. DIEGO JIMÉNEZ GARCÍA
  3. MARÍA DEL PILAR GARCÍA ROMERO
  4. IVÁN SERRANO RODRIGUEZ
  5. BALDOMERO ESPEJO RAMÍREZ
  6. TERESA ANDREU CALVO
  7. ELÍAS BARRERO LLORET
  8. IGNACIA VÁZQUEZ VARGAS
  9. ESTER JURADO GONZÁLEZ
  10. MIGUEL CARRIÓN MATEO

 

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA – ACORD MUNICIPAL (ERC – AM)

  1. SARA ROCA IBAÑEZ
  2. XAVIER SERRET MARSIÑACH
  3. ROCIO CASTELL DOMINGUEZ
  4. MARINA HEREDIA CINCA
  5. JORDI OBRADORS COUSO
  6. MAMEN VILLANUEVA SOTO
  7. ALBERTO NAVARRO FERRE
  8. CORINA CINCA NUÑEZ
  9. MIQUEL TOMÀS TOMÀS
  10. QUERALT SERRET GARCIA
  11. BRIAN TELLEZ MORILLO
  12. ÀNGELS CERVERA FÀBREGAS
  13. DAVID CAMPOS CUSCO
  14. Mª GLORIA GÓMEZ OVIEDO
  15. SALVADOR GONZÁLEZ DELGADO
  16. MARIA DEL PILAR GARCÍA SÀNCHEZ
  17. RICARDO PEREZ ADAN (RIKI)

Suplents

  1. MARINA GONZÁLEZ VICENTE
  2. XAVIER MOLINA CABANILLAS
  3. MARTA PUIG SALA
  4. JAUME SAGOL GARGALLO
  5. SONIA TARANCON VALIENTE
  6. FRANCESC MANEL CAMACHO LIESA

 

JUNTS PER CATALUNYA – ABRERA – COMPROMÍS MUNICIPAL (CM)

  1. ROBERTO PUIG MORALES (CM)
  2. ALBA HIDALGO OLMO (CM)
  3. RAMON FÁBREGA SIMÓ (CM)
  4. SILVIA CANALS PÉREZ (CM)
  5. JOSÉ MARÍA BOADA CAPDEVILA (CM)
  6. JOSÉ MANUEL SANTIAGO OLIVENZA (CM)
  7. LORENA NAVAS CARMONA (CM)
  8. JORDI FÁBREGA ABADIA (CM)
  9. LAURA VIDAL INSENSE (CM)
  10. MARÍA CLARA BALLART TERRADAS (CM)
  11. ALBERTO JAVIER JIMÉNEZ CHAMORRO (CM)
  12. JOSÉ ANTONIO CONDE RIVERA (CM)
  13. ÁNGELES POLO MARCO (CM)
  14. MONTSERRAT PARELLADA BAYA (CM)
  15. JAUME ROS BOFARULL (CM)
  16. MARÍA PILAR GASCÓN LECHA (CM)
  17. DANIEL BERMEJO VIDAL (CM)

Suplents

  1. ALEXANDRE GONZALO BLAY (CM)

 

PARTIDO POPULAR/PARTIT POPULAR (PP)

  1. ALBA LLIDO RUIZ
  2. ROSA MARIA BLASCO PEDRAJAS
  3. NIEVES ARANDA ANGEL
  4. DIEGO GONZALEZ CUETO
  5. ALFONSO SANCHEZ VICENTE
  6. MARTINA GUTIERREZ GUTIERREZ
  7. SONSOLES ABASCAL JUNQUERA
  8. PILAR CONTADOR LOPEZ
  9. SANTIAGO MENDOZA CARRASCO
  10. ALEJANDRO MORALES GADEA
  11. MARIA JOSEFA MAZAS GOMEZ
  12. ALEJANDRO MORALES TORRES
  13. BLAS MARIA MUÑOZ GORDILLO
  14. ALFONSO LASTRAS AGUAYO
  15. ADELINA TORNERO MORUETA
  16. MARIA DE LAS NIEVES MESA BOLIVAR
  17. TOMAS PEÑATO PEREZ

 

VOX (VOX)

  1. JAUME CASINO ROMERO
  2. JAVIER MEDIALDEA MANZANO
  3. PAU MORENO CHAVES
  4. MARÍA ÁNGELES MANZANO RODRÍGUEZ
  5. LUCÍA CARRIQUE DOMÍNGUEZ
  6. ANTONI PARDO SAURI
  7. PABLO BAEZ DESCALZO
  8. CRISTINA CASINO ALGARÍN
  9. PAU SIERRA CAÑADILLAS
  10. SUSANA GALLEGO HERNANDO
  11. PAU GONZÁLEZ MACHACÓN
  12. ESPERANZA ROMERO COBLES
  13. JOSÉ LUIS LÁZARO CABRERA
  14. JOAN OSORIO GOEZ
  15. MAGALY SOLEDAD FIESTAS CHUNGA
  16. LUISA COBLES CARRETERO
  17. JAIME CASINO ALGARÍN

 

Nota: En aquesta informació, les llistes dels partits estan publicades per ordre de major a menor representació a l’Ajuntament, i després les formacions noves sense representació.

Etiquetes:
Categoria:   Abrera, Abrera, Política

Aquest lloc web utilitza cookies pròpies per recopilar informació amb la finalitat de millorar els nostres serveis. Si continua navegant, suposa l'acceptació de la instal·lació de les mateixes. L'usuari té la possibilitat de configurar el seu navegador podent, si així ho desitja, impedir que siguin instal·lades en el seu equip, encara que haurà de tenir en compte que aquesta acció podrà ocasionar dificultats de navegació de la pàgina web. configuració de cookies

ACEPTAR
Aviso de cookies